Služby

Ponúkame Vám naše profesionálne stavebné služby, ktoré sú cenovo dostupné. Kontaktujte nás a určite sa dohodneme.

Strojové omietky

Strojové omietky sádrové gletované sú vyrobené zo sadry, ktorá je prírodným a ekologickým materiálom. Nie sú zdraviu škodlivé a sú vhodné najmä pre alergikov, pretože sa na nich nedrží prach. Povrch sadrových strojových omietok dokáže absorbovať vlhkosť a je priedušný. Strojová strojová omietka v sebe prirodzene udržiava teplo, čím vytvára príjemné klimatické podmienky v miestnosti. Medzi jej najväčšie výhody patrí aj výnimočne hladný povrch. V našej ponuke nájdete aj strojové omietky exklusiv, ktorých povrch je na konci práce pregletovaný, zabrúsený a priamo pripravený na maľbu. Zákazníkom ponúkame aj vápeno-cementové omietky, ktoré sa vyznačujú typickým drsnejším povrchom, ktorého hrubosť závisí od zrnitosti omietkového plniva. Využívajú sa najmä v miestnostiach s prechodne vlhkým prostredím, ako je kúpeľňa či kuchyňa.

Ďalej

Fasádne práce

Ako odborníci vieme, že práve fasáda domu je dlhodobo a najviac vystavená atmosférickým vplyvom. Práve z tohto dôvodu je dôležité venovať pozornosť práve výberu fasádnej omietky. Radi vám, ako odborníci v tomto obore, poradíme s výberom vhodného materiálu. V našej stavebnej činnosti máme dlhoročné skúsenosti práve v oblasti fasádnych omietok, ich obnov či zatepľovaní. Tieto skúsenosti zaručujú kvalitný prístup a spracovanie fasád, ako aj ich dlhoročnú životnosť. Naše nadštandardné vzťahy s dodávateľmi a našimi partnermi vám zaručia výnimočnú cenu materiálov. Doprajte si kvalitu za prijateľnú cenu.

Ďalej

Komplexné stavebné práce

Ako firma pôsobiaca v oblasti stavieb poskytujeme v rámci našich služieb aj komplexné stavebné práce. Potrebujete prestavať domové či bytové interiéry? Aj v tejto oblasti vám pomôžeme. Zameriavame sa aj na montáž sadrokartónov, zatepľovanie, natieračské či obkladačské práce, búracie, zemné i výkopové práce. Stavby od „a“ po „z“. Technika a použité materiály zabezpečia dlhú životnosť vykonaných prác a naše skúsenosti zaistia ich kvalitu.

Široká ponuka našich služieb vás odľahčí od neustáleho hľadanie odborníkov na každú jednu stavebnú činnosť vykonávanú na vašej stavbe. Obráťte sa na nás a my vám poradíme v každej oblasti stavebných prác.

Ďalej

Stavby na kľúč

Takmer každý sníva o vlastnom dome. Stavby na kľúč vás odľahčia od mnohých úkonov potrebných pred realizáciou. Či už veľké komplexy, alebo menšie stavby ako sú rodinné domy, v oboch prípadoch vám stavby na kľúč ušetria mnoho času, energie a určite aj financie. Nie vždy má každý jasnú predstavu, inšpirujte sa u nás! Ponuka je široká a kvalita našich stavieb je nadštandardná. Prioritou zostáva spokojnosť zákazníkov a teda aj pri stavbách na kľúč sa zameriavame na dodržiavanie stanovených termínov, kvalitný materiál a v nemalej miere aj na príjemný a priateľský, avšak vysoko profesionálny prístup ku zákazníkom a projektom.

Ďalej

Strojové potery

Strojový poter slúži ako vyrovnávajúca vrstva. Používa sa pod rôzne druhy podlahovín a je možné ho využiť aj pri podlahovom vykurovaní. Drvivá väčšina podláh v priemyslených objektoch je tvorená práve týmto materiálom. Vďaka jeho výhodám sa postupne čoraz častejšie dostáva aj do súkromnej sféry a používa sa aj pri stavbách a rekonštukciách domov či bytov. Medzi najčastejšie využívané strojové potery radíme cementový poter. Cementové potery vytvárajú zvýšenú zvukovú izoláciu, sú odolné voči vode, vlhkosti a zároveň majú betónové potery aj dlhoročnú životnosť. Ďalšími variantami strojových poterov sú liate a anhydridové potery. Liaty poter nevyžaduje dodatočnú niveláciu, pretože má samovyrovnávajúce schopnosti. Najväčšou výhodou anhydridového poteru je jeho rýchlejšie zrenie v porovnaní s cementovým poterom.

Ak sa neviete rozhodnúť, ktorý typ poteru je pre váš domov najvhodnejší, obráťte sa na nás. Našim klientom poskytujeme komplexné služby v oblasti strojových poterov a náš skúsený tím kvalifikovaných pracovníkov je zárukou kvalitne odvedenej práce.

Ďalej

Stavebný a technický dozor

Inžinierska činnosť v rozsahu:

  • - výber zhotoviteľa,
  • - vydania územného rozhodnutia a stavebného povolenia,
  • - zabezpečenie kolaudácie stavby a vydania užívacieho povolenia.

Činnosť stavebného dozoru v rozsahu:

  • - riadenie preberacieho konania stavby,
  • - odovzdanie staveniska zhotoviteľovi,
  • - dozor nad realizáciou dodávok a montáží stavebných prác v zmysle projektovej dokumentácie, STN EN,
  • - vypracovanie kontrolného a skúšobného plánu stavby a jeho plnenie v praxi,
  • - riadenie kontrolných dní stavby a riešenie prípadných sporných situácií,
  • - príprava dokumentácie stavby na kolaudáciu.

Stavebný a technický dozor

Činnosť stavebného resp. technického dozoru spočíva v osobnom sledovaní správnosti predpísaných technologických postupov realizovaných na stavbách. Stavebný dozor rieši na stavbe vzniknuté sporné situácie v prospech investora. Kvalitný a premyslený výkon stavebného dozoru vám ako investorom dokáže ušetriť vaše prostriedky a dosiahnuť výsledný efekt, ktorý od výstavby svojej nehnuteľnosti očakávate.

Ďalej