Služby

Ponúkame Vám naše profesionálne stavebné služby, ktoré sú cenovo dostupné. Kontaktujte nás a určite sa dohodneme.

Strojové omietky

Strojové omietky sádrové gletované sú vyrobené zo sadry, ktorá je prírodným a ekologickým materiálom. Nie sú zdraviu škodlivé a sú vhodné najmä pre alergikov, pretože sa na nich nedrží prach. Povrch sadrových strojových omietok dokáže absorbovať vlhkosť a je priedušný. Strojová strojová omietka v sebe prirodzene udržiava teplo, čím vytvára príjemné klimatické podmienky v miestnosti. Medzi jej najväčšie výhody patrí aj výnimočne hladný povrch. V našej ponuke nájdete aj strojové omietky exklusiv, ktorých povrch je na konci práce pregletovaný, zabrúsený a priamo pripravený na maľbu. Zákazníkom ponúkame aj vápeno-cementové omietky, ktoré sa vyznačujú typickým drsnejším povrchom, ktorého hrubosť závisí od zrnitosti omietkového plniva. Využívajú sa najmä v miestnostiach s prechodne vlhkým prostredím, ako je kúpeľňa či kuchyňa.

Ďalej

Fasádne práce

Ako odborníci vieme, že práve fasáda domu je dlhodobo a najviac vystavená atmosférickým vplyvom. Práve z tohto dôvodu je dôležité venovať pozornosť práve výberu fasádnej omietky. Radi vám, ako odborníci v tomto obore, poradíme s výberom vhodného materiálu. V našej stavebnej činnosti máme dlhoročné skúsenosti práve v oblasti fasádnych omietok, ich obnov či zatepľovaní. Tieto skúsenosti zaručujú kvalitný prístup a spracovanie fasád, ako aj ich dlhoročnú životnosť. Naše nadštandardné vzťahy s dodávateľmi a našimi partnermi vám zaručia výnimočnú cenu materiálov. Doprajte si kvalitu za prijateľnú cenu.

Ďalej

Komplexné stavebné práce

Ako firma pôsobiaca v oblasti stavieb poskytujeme v rámci našich služieb aj komplexné stavebné práce. Potrebujete prestavať domové či bytové interiéry? Aj v tejto oblasti vám pomôžeme. Zameriavame sa aj na montáž sadrokartónov, zatepľovanie, natieračské či obkladačské práce, búracie, zemné i výkopové práce. Stavby od „a“ po „z“. Technika a použité materiály zabezpečia dlhú životnosť vykonaných prác a naše skúsenosti zaistia ich kvalitu.

Široká ponuka našich služieb vás odľahčí od neustáleho hľadanie odborníkov na každú jednu stavebnú činnosť vykonávanú na vašej stavbe. Obráťte sa na nás a my vám poradíme v každej oblasti stavebných prác.

Ďalej

Stavebné práce s MINI stavebnými strojmi

Naše služby pomocou MINI stavebných trojov:


Pásový bager Eurocomach 35 ZT – dokonalá výpomoc v stiesnených priestoroch.

Príslušenstvá k bágru:

- triediaca lopata
- búracie kladivo
- vŕtacie zariadenie s priemermi 150, 300 a 600mm


Šmykom riadený nakladač Locust 903


Patrí medzi absolútne špičky sveta vo svojej kategórii, jej nosnosť je okolo 900 kg. Jej konkurencia je ďaleko za ňou, keďže má polovičnú spotrebu oproti iným strojom tejto kategórie.

Príslušenstvá k nakladaču:

- betónovacia lopata

Ďalej

Stavby na kľúč

Takmer každý sníva o vlastnom dome. Stavby na kľúč vás odľahčia od mnohých úkonov potrebných pred realizáciou. Či už veľké komplexy, alebo menšie stavby ako sú rodinné domy, v oboch prípadoch vám stavby na kľúč ušetria mnoho času, energie a určite aj financie. Nie vždy má každý jasnú predstavu, inšpirujte sa u nás! Ponuka je široká a kvalita našich stavieb je nadštandardná. Prioritou zostáva spokojnosť zákazníkov a teda aj pri stavbách na kľúč sa zameriavame na dodržiavanie stanovených termínov, kvalitný materiál a v nemalej miere aj na príjemný a priateľský, avšak vysoko profesionálny prístup ku zákazníkom a projektom.

Ďalej

Strojové potery

Strojový poter slúži ako vyrovnávajúca vrstva. Používa sa pod rôzne druhy podlahovín a je možné ho využiť aj pri podlahovom vykurovaní. Drvivá väčšina podláh v priemyslených objektoch je tvorená práve týmto materiálom. Vďaka jeho výhodám sa postupne čoraz častejšie dostáva aj do súkromnej sféry a používa sa aj pri stavbách a rekonštukciách domov či bytov. Medzi najčastejšie využívané strojové potery radíme cementový poter. Cementové potery vytvárajú zvýšenú zvukovú izoláciu, sú odolné voči vode, vlhkosti a zároveň majú betónové potery aj dlhoročnú životnosť. Ďalšími variantami strojových poterov sú liate a anhydridové potery. Liaty poter nevyžaduje dodatočnú niveláciu, pretože má samovyrovnávajúce schopnosti. Najväčšou výhodou anhydridového poteru je jeho rýchlejšie zrenie v porovnaní s cementovým poterom.

Ak sa neviete rozhodnúť, ktorý typ poteru je pre váš domov najvhodnejší, obráťte sa na nás. Našim klientom poskytujeme komplexné služby v oblasti strojových poterov a náš skúsený tím kvalifikovaných pracovníkov je zárukou kvalitne odvedenej práce.

Ďalej

Stavebný a technický dozor

Inžinierska činnosť v rozsahu:

  • - výber zhotoviteľa,
  • - vydania územného rozhodnutia a stavebného povolenia,
  • - zabezpečenie kolaudácie stavby a vydania užívacieho povolenia.

Činnosť stavebného dozoru v rozsahu:

  • - riadenie preberacieho konania stavby,
  • - odovzdanie staveniska zhotoviteľovi,
  • - dozor nad realizáciou dodávok a montáží stavebných prác v zmysle projektovej dokumentácie, STN EN,
  • - vypracovanie kontrolného a skúšobného plánu stavby a jeho plnenie v praxi,
  • - riadenie kontrolných dní stavby a riešenie prípadných sporných situácií,
  • - príprava dokumentácie stavby na kolaudáciu.

Stavebný a technický dozor

Činnosť stavebného resp. technického dozoru spočíva v osobnom sledovaní správnosti predpísaných technologických postupov realizovaných na stavbách. Stavebný dozor rieši na stavbe vzniknuté sporné situácie v prospech investora. Kvalitný a premyslený výkon stavebného dozoru vám ako investorom dokáže ušetriť vaše prostriedky a dosiahnuť výsledný efekt, ktorý od výstavby svojej nehnuteľnosti očakávate.

Ďalej